Ivor Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Industrial |
| Collection | Ivor |
| Features | Fabric |
Jacobsen Accent Chair, Denim
| Weight | 55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 27 × 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Blue |
| Detail Color | Denim |
| Style | Scandinavian |
| Collection | Jacobsen |
| Features | Fabric |
Jacobsen Accent Chair, Latte Shearling
| Weight | 56 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 28 × 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Detail Color | Latte |
| Style | Scandinavian |
| Collection | Jacobsen |
| Features | Fabric |
Jacobsen Accent Chair, Natural Shearling
| Weight | 56 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 27 × 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural |
| Style | Scandinavian |
| Collection | Jacobsen |
| Features | Fabric |
Jacobsen Bench
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 56 × 20 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gray |
| Style | Scandinavian |
| Collection | Jacobsen |
| Features | Fabric |
Jacobsen Dining Chair
| Weight | 38 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 19 × 33 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Jacobsen |
| Features | Fabric |
Jameson Table Lamp
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Jameson |
| Features | Fabric |
Jasper Fabric Chair
| Weight | 98 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 40 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Jasper |
| Features | Fabric |
Jasper Fabric Loveseat
| Weight | 132 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 66 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Jasper |
| Features | Fabric |
Jasper Fabric Ottoman
| Weight | 46 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 29 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Jasper |
| Features | Fabric |
Jasper Fabric Reversible Chaise Sofa
| Weight | 251 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 67 × 91 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Jasper |
| Features | Fabric |
Jasper Fabric Sofa
| Weight | 169 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 91 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Jasper |
| Features | Fabric |
Jaudon Table Lamp
| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | No Color |
| Features | Fabric |
Javor Table Lamp
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gold |
| Style | Transitional |
| Collection | Javor |
| Features | Fabric |




