Hightower Buffet Lamp
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Hightower |
| Features | Fabric |
Hollis Table Lamp
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | No Color |
| Features | Fabric |
Holly Fabric Chair
| Weight | 81 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 33 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Holly |
| Features | Fabric |
Holly Fabric Full Sleeper
| Weight | 142 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 70 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Holly |
| Features | Fabric |
Holly Fabric Loveseat
| Weight | 111 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 53 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Holly |
| Features | Fabric |
Holly Fabric Ottoman
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 28 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Holly |
| Features | Fabric |
Holly Fabric Sleeper
| Weight | 162 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 78 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Holly |
| Features | Fabric |
Holly Fabric Sofa
| Weight | 148 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 78 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Holly |
| Features | Fabric |
Holly Fabric Twin Sleeper
| Weight | 92 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 50 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Holly |
| Features | Fabric |
Hoop Small Bench
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 24 × 19 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gold |
| Style | Contemporary Glam |
| Collection | Hoop |
| Features | Fabric |
Hover Bench
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 53 × 19 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Modern |
| Collection | Hover |
| Features | Fabric |
Hudson Floor Lamp
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 62 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary Glam |
| Collection | Hudson |
| Features | Fabric |
Huxford Floor Lamp
| Weight | 32 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 69 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gold |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Huxford |
| Features | Fabric |
Icaria Small Bench
| Weight | 23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 24 × 20 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Coastal |
| Collection | Icaria |
| Features | Fabric |






