Oliver Slope Arm L-Shaped Sectional
Call for Price
Loft Living, Daxton Living Room Daxton Bumper Ottoman
Call for Price
Hover Counter Stool
"*" indicates required fields
Description
The modern Hover counter stool is streamlined with an aged black curved iron base and cushioned seat. Upholstered in an ivory chenille boucle performance fabric.
Features
| Fabric | Yes |
|---|
Additional information
| Weight | 31 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 18 × 26 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Modern |
| Collection | Hover |
| Features | Fabric |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Hover Bench
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 53 × 19 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Modern |
| Collection | Hover |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.