Escape Dining 84" Rectangular Table W/ 2x 18" Leaves
Call for Price
Lodge Dining Bench Counter Upholstered 60 In.
Call for Price
Lodge Dining Swivel Counter Stool
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Custom hand applied multi-step wood finish | Yes |
|---|---|
| Bold custom hardware | Yes |
| High performance cover on all seating allows for easy wipeable carefree living | Yes |
Additional information
| Dimensions | 18 × 18 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Brown |
| Detail Color | Siltstone |
| Style | Transitional |
| Collection | Lodge |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Lodge Dining 2pc 66 In. Buffet / Bar Display Hutch
Lodge Dining Bench Counter Upholstered 60 In.
Lodge Dining Buffet Server 66 In. X 18 In.
Lodge Dining Counter Chair Upholstered (2/ctn Sold In Pairs)
Lodge Dining Dining Counter Height Table 86 In. X 42 In. To 110 In, (24 In Butterfly Leaf)
Lodge Dining Swivel Counter Sling Chair (2/ctn Sold In Pairs)
Related products
Pure Modern Dining Upholstered Swivel Barstool
Charleston Forge Bar and Game Room Wood Seat Counterstool
| Brand | Charleston Forge |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Transitional |
Country Woven Kubu Counter Stool
Gray Fiddler Counter Stool
Lanai Counter Stool
Thayer Outdoor Counter Stool
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 27 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Thayer |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.