Richie Floor Lamp
| Weight | 35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 66 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Contemporary |
| Collection | Richie |
| Features | Fabric |
A Cut Above Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Contemporary |
| Collection | A |
| Features | Fabric |
Abdel Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Contemporary |
| Collection | Abdel |
| Features | Fabric |