Slipper Mathis Ivory Dining Chair - Set Of 2
Call for Price
Sundance Dining - Sandstone Bench Counter Upholstered 60 In.
Call for Price
Sundance Dining – Sandstone Swivel Bar Stool Dining
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 20 × 20 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Brown |
| Detail Color | Sandstone |
| Style | Transitional |
| Collection | Sundance |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Sundance – Smokey Grey 92 In. Console With Hutch & Backpanel
Sundance – Smokey Grey 92 In. Tv Console
Sundance – Smokey Grey Chairside Table
Sundance – Smokey Grey Everywhere Console Table
Sundance Dining – Sandstone Bench Counter Upholstered 60 In.
Sundance Dining – Sandstone Buffet Server 66 In. X 19 In.
Sundance Dining – Sandstone Counter Chair Upholstered (2/ctn Sold In Pairs)
Sundance Dining – Sandstone Dining Chair Grid Back (2/ctn Sold In Pairs)
Related products
Lodge Dining Swivel Counter Stool
Hidden Treasures Adjustable Height Pub Stool
Jetson Bar Stool
Kairu Bar Stool
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Kairu |
| Features | Swivel |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.