Vista Essex Arm Chair
Call for Price
Vista Clayton Counter Height Trestle Table Complete
Call for Price
Vista Boca Woven Stool
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 22.2 × 18.5 × 36.75 in |
|---|---|
| Brand | American Drew |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Stain |
| Style | Transitional |
| Collection | Vista |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Vista Altamonte Cal King Bed Complete
Vista Altamonte King Bed Complete
Vista Altamonte Queen Bed Complete
Vista Biscayne Cocktail Table
Vista Biscayne Drawer End Table
Vista Biscayne Round End Table
Related products
Lodge Dining Swivel Counter Stool
Sundance Dining – Sandstone Swivel Bar Stool Dining
Fiddler Counter Stool
Gray Fiddler Counter Stool
Hidden Treasures Adjustable Height Pub Stool
Jetson Bar Stool
Kairu Bar Stool
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Kairu |
| Features | Swivel |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.