Hidden Treasures Adjustable Height Pub Stool
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 20.25 × 20.25 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Hammary |
| Color | Black |
| Detail Color | Dark Stain |
| Style | Contemporary |
| Collection | Hidden Treasures |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Hidden Treasures Abstract Nesting Coffee Table Set
Hidden Treasures Accent Cabinet
Hidden Treasures Accent Chest
Hidden Treasures Accent Table
Hidden Treasures Adele Six Drawer Dresser
Hidden Treasures Adele Storage Cabinet
Hidden Treasures Adele Three Drawer Nightstand
Related products
Lodge Dining Swivel Counter Stool
Sundance Dining – Sandstone Swivel Bar Stool Dining
24″ Ladderback Counter Stool
Country Woven Kubu Counter Stool
Kairu Bar Stool
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Kairu |
| Features | Swivel |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.