Today’s Hours Getting Hours
Score Power Reclining Sofa with Power Headrests and Lumbar
| Weight | 296 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 87 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
Scottie Ottoman
| Dimensions | 38 × 38 × 21 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Cream, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Scottie Sectional
| Dimensions | 39 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Seabury Full Sleeper
| Dimensions | 37 × 74 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper |
| Style | Traditional |
Sectional 7004-SECT
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Traditional |
Sectional 7174BD-Sect
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Black, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
Sectional 7231BD-Sect
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
Sectional 9174BD-Sect
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Sectional F934114
| Dimensions | 44 × 67 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Sectional PD24232BD
| Dimensions | 40 × 98 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Senca Chaise Lounge
| Dimensions | 80 × 28 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Black, Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric, Metal |
| Style | Coastal |
Seneca Dining Chair
| Dimensions | 23 × 21 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Grey, White |
| Features | Customizable, Fabric, Metal |
| Style | Transitional |
Seneca Falls Sectional
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Seneca Loveseat
| Dimensions | 32 × 50 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Grey, White |
| Features | Customizable, Fabric, Metal |
| Style | Transitional |













