Today’s Hours Getting Hours
Seneca Sofa
| Dimensions | 32 × 74 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Grey, White |
| Features | Customizable, Fabric, Metal |
| Style | Transitional |
Serena Accent Chair
| Weight | 51 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 26 × 36.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Black, White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Mid-Century, Modern |
Serena Chairs
| Weight | 51 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 26 × 36.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Customizable |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
Serendipity Fabric Sleeper
| Weight | 188 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 78 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper, Upholstered |
| Style | Casual |
Shaw Power Lift Recliner
| Weight | 153 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 35 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Power Lift, Power Recline |
| Style | Transitional |
Shipley Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |
Shipley Swivel Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Blue, White |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Contemporary, Modern |
Shreveport Sofa
| Dimensions | 41 × 87 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Wesley Hall |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Sidney 89-inch Sofa
| Dimensions | 38 × 89 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Traditional |
Siesta Key Outdoor Swivel Chair
| Dimensions | 36 × 30 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Coastal |












