Today’s Hours Getting Hours
Smyrna Queen Sleeper
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Red |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper |
| Style | Contemporary |
Smyrna Twin Sleeper
| Dimensions | 38 × 53 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Sofa 773550
| Weight | 143 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 87 × 36 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
Sofa PD13147BD
| Dimensions | 37 × 81 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Sofa PD31350BD
| Dimensions | 40 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Somers Reclining Sofa
| Weight | 384 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 88 × 41.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Reclining |
| Style | Transitional |
Sophie Desk Chair
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey, White |
| Features | Adjustable, Fabric, Swivel, Wheels |
| Style | Transitional |
Southpark Chair
| Weight | 115 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 46 × 35 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |










