
Digby Leather Sofa
Call for Price
Little Treasures Copper-Top Drink Table
Call for Price
Sofa PD31350BD
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 40 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Studio C Essentials Sofas
New Traditions Sofas
Rio Leather Reclining Sofa
| Weight | 239 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 88 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Rio |
| Features | Leather |
Thornton Fabric Sofa
| Weight | 143 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 86 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Thornton |
| Features | Fabric |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.