Today’s Hours Getting Hours
Southpark L-Shaped Sectional
| Weight | 250 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 113 × 113 × 35 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Southpark Sofa
| Dimensions | 42 × 100 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Spectrum Swivel Chair
| Brand | JL Studio |
|---|---|
| Color | Green |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Transitional |
Spencer Large L-Shaped Sectional
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Spencer Roll Arm L-Shaped Sectional
| Weight | 148 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 116 × 36 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Spencer U-Shaped Sectional
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |








