Monacan Table Lamp
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Monacan |
| Features | Fabric |
Mondovi Floor Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 61 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Mondovi |
| Features | Fabric |
Monette Table Lamp
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Monette |
| Features | Fabric |
Monolith Table Lamp
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Rustic |
| Collection | Monolith |
| Features | Fabric |
Montagu Table Lamp
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Montagu |
| Features | Fabric |
Montauk Table Lamp
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Blue |
| Style | Coastal |
| Collection | Montauk |
| Features | Fabric |
Moray Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Moray |
| Features | Fabric |
Mosier Table Lamp
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Mosier |
| Features | Fabric |
Mountainscape Table Lamp
| Weight | 16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Mountainscape |
| Features | Fabric |
Moxy Fabric Chair
| Weight | 81 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 33 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Moxy |
| Features | Fabric |
Moxy Fabric Chair
| Weight | 84 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 34 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Moxy |
| Features | Fabric |
Moxy Fabric Chair
| Weight | 84 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 34 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Moxy |
| Features | Fabric |
Moxy Fabric Chair
| Weight | 84 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 37 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Moxy |
| Features | Fabric |
Moxy Fabric Chair
| Weight | 76 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 38 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Moxy |
| Features | Fabric |
Moxy Fabric Chair
| Weight | 84 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 34 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Moxy |
| Features | Fabric |





