Moxy Fabric Sofa
| Weight | 141 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 82 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Moxy |
| Features | Fabric |
Moxy Fabric Sofa
| Weight | 141 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 82 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Moxy |
| Features | Fabric |
Moxy Fabric Sofa
| Weight | 141 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 82 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Traditional |
| Collection | Moxy |
| Features | Fabric |
Moxy Fabric Sofa
| Weight | 141 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 82 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Moxy |
| Features | Fabric |
Napier Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Napier |
| Features | Fabric |
Nataly Table Lamp
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Green |
| Style | Transitional |
| Collection | Nataly |
| Features | Fabric |
Natania Buffet Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Natania |
| Features | Fabric |
Natasha Table Lamp
| Weight | 16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Natasha |
| Features | Fabric |
Niah Table Lamp
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Niah |
| Features | Fabric |
Niccolai Buffet Lamp
| Weight | 9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Niccolai |
| Features | Fabric |
Nocturnal Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Contemporary |
| Collection | Nocturnal |
| Features | Fabric |
Nocturne Table Lamp
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Nocturne |
| Features | Fabric |
Nora Fabric Loveseat
| Weight | 95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 55 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Nora |
| Features | Fabric |
Nora Fabric Ottoman
| Weight | 28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 29 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Nora |
| Features | Fabric |
Nora Fabric Sofa
| Weight | 118 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 77 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Nora |
| Features | Fabric |






