Out Of Time Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Out |
| Features | Fabric |
Outline Cordless Table Lamp
| Weight | 8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | No Color |
| Features | Fabric |
Pacific Accent Chair
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 29 × 33 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Coastal |
| Collection | Pacific |
| Features | Fabric |
Padma Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Padma |
| Features | Fabric |
Palawan Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Palawan |
| Features | Fabric |
Palm Leaf Table Lamp
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | No Color |
| Features | Fabric |
Palu Table Lamp
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Palu |
| Features | Fabric |
Paravani Buffet Lamp
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gold |
| Style | Transitional |
| Collection | Paravani |
| Features | Fabric |
Parilli Table Lamp
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Parilli |
| Features | Fabric |
Parnell Buffet Lamp
| Weight | 8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Industrial |
| Collection | Parnell |
| Features | Fabric |
Parterre Table Lamp
| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Parterre |
| Features | Fabric |
Paseo Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | No Color |
| Features | Fabric |
Patterson Fabric Chair
| Weight | 132 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 56 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Patterson |
| Features | Fabric |
Patterson Fabric Chair
| Weight | 132 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 56 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Patterson |
| Features | Fabric |

