Today’s Hours Getting Hours
Sylva Swivel Glider
| Weight | 96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31.5 × 30.5 × 31 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Customizable |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Tanner Sectional
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Tanner Sofa
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Tate Chair
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric |
Tate Sectional
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Transitional |
Tate Two Cushion Loveseats
| Weight | 119 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 65 × 41.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary |
Teague Accent Chair
| Dimensions | 35 × 31 × 33 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
Theo Power Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Weight | 150 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 35 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Theo Push Back Recliner
| Dimensions | 36 × 29 × 45 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Reclining, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Thomas Apartment Sofa
| Dimensions | 39 × 79 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Thomas Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |










