Getaway Coastal Living Home Collection Rattan Bench
Call for Price
Getaway Coastal Living Home Collection Rattan Counter Stool
Call for Price
Thomas Apartment Sofa
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
"*" indicates required fields
Description
The inviting aura of our Thomas group has the ability to make a vast space feel intimate and cozy. From its crescent arm and generous scale to its extremely comfortable seat and wooden block leg, this style does no wrong! Included in this collection are a sofa, apartment sofa, loveseat, chair, queen sleeper, and multiple sectional configurations including motion capability.
Additional information
| Dimensions | 39 × 79 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Studio C Essentials Sofas
Studio C Essentials Sofas
New Traditions Sofas
Thornton Fabric Sofa
| Weight | 143 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 86 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Thornton |
| Features | Fabric |






Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.