Today’s Hours Getting Hours
True Custom Classic Sofa
| Dimensions | 38 × 90 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
True Custom Grand Sofa
| Dimensions | 41 × 102 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
True Custom Swivel Chair
| Dimensions | 38 × 35 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Transitional |
True Custom Swivel Chair
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Transitional |
Tucker Accent Chair
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
| Style | Transitional |
Tyndall Dining Chair
| Brand | Universal Furniture |
|---|---|
| Color | Black, Brown, White |
| Features | Fabric, Nailheads, Wood |
| Style | Modern, Transitional |
U Choose Loveseat – Special Order
| Dimensions | 40 × 62 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
U Choose Sofa 80 -Special Order
| Brand | Universal Furniture |
|---|---|
| Color | Multicolor, White |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
U Choose Sofa 88 – Special Order
| Dimensions | 40 × 91 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Uptown King Bed
| Dimensions | 89 × 82 × 60 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Fabric, Upholstered |
| Style | Traditional |
Uttermost Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Green, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Transitional |









