Today’s Hours Getting Hours
Vienna Upholstered Bed
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Bed Size | California King, Full, King, Queen, Twin |
| Color | Grey |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Fabric |
Wade Accent Chair
| Weight | 66 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35.5 × 37 × 37.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Modern |
Walnut Grove Bench
| Dimensions | 17 × 61 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Walnut Grove Fabric Upholstered Bed
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Bed Size | King, Queen |
| Color | Brown, Grey |
| Style | Modern |
| Features | Fabric, Upholstered, Wood |
Walnut Grove Side Chair
| Dimensions | 22 × 20 × 33.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Mission |
Walnut Grove Slipper Chair
| Dimensions | 31.5 × 25.5 × 33 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Mid-Century, Modern |



