Dublin Tufted Upholstered Bed
Call for Price
Waterfall Off-White Pair of Upholstered Dining Chairs
Call for Price
Walnut Grove Bench
"*" indicates required fields
Description
The Walnut Grove Bench offers a tightly upholstered seat atop beautifully tapered legs and two spacious, functional drawers. Its mid-century modern design is flexible enough for any room setting, and the seat is available in fabric or leather.
Additional information
| Dimensions | 17 × 61 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern Dining Dining Chair Spindle Back (2/ctn Sold In Pairs)
Boheme Vitton Upholstered Side Chair
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 21 × 41 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Whites/Creams/Beiges |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.