Today’s Hours Getting Hours
Weaver Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Weaver Loveseat
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Weaver Sofa
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Weldon Chair
| Weight | 117 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 40.5 × 34.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Customizable |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Westside Chair
| Weight | 68 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 37 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered |
| Style | Casual |
Westside Chair
| Weight | 68 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 39 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Westside Cocktail Ottoman
| Weight | 35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 38 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Westside Conversation Sofa
| Weight | 189 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 49 × 101 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Westside Loveseat
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |
Westside Ottoman
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 27 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Westside Power High Leg Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Recline |
| Style | Transitional |
Westside Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Recline, Reclining Furniture |
| Style | Transitional |
Westside Sectional
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |












