CM Essentials 752350
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
CM Leather Ottoman
| Weight | 60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 48 × 21 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered |
| Style | Transitional |
CM Leather Sofa L700150BDPIL
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Upholstered |
| Style | Contemporary, Modern |
CM Modern 723450BD
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
CM Modern Button Back Sofa 700750BD
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
CM Modern Sofa
| Dimensions | 40 × 84 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Cream |
| Features | Fabric, Upholstered |
| Style | Transitional |
CM Modern Two Cushion Sofa 700150BD
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |










