Winston Fabric Loveseat
| Weight | 128 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 67 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Winston |
| Features | Fabric |
Winston Fabric Ottoman
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 31 × 18 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Traditional |
| Collection | Winston |
| Features | Fabric |
Winston Fabric Sofa
| Weight | 144 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 87 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Winston |
| Features | Fabric |
Winterscape Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Winterscape |
| Features | Fabric |
Wisp Table Lamp
| Weight | 23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Wisp |
| Features | Fabric |
Woodlawn Fabric Power Recliner
| Weight | 104 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 30 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Woodlawn |
| Features | Fabric, Power, Power Reclining |
Woodlawn Fabric Power Recliner
| Weight | 104 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 30 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Traditional |
| Collection | Woodlawn |
| Features | Fabric, Power, Power Reclining |
Woodlawn Fabric Power Rocking Recliner
| Weight | 106 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 30 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Woodlawn |
| Features | Fabric, Power, Power Reclining, Rocking |
Woodlawn Fabric Recliner
| Weight | 104 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 30 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Woodlawn |
| Features | Fabric |
Woodlawn Fabric Recliner
| Weight | 104 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 30 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Woodlawn |
| Features | Fabric |
Wrenley Table Lamp
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Wrenley |
| Features | Fabric |







