Today’s Hours Getting Hours
Benchmade Motion Reclining Fabric Loveseat
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Transitional |
Benson Motion Sofa W/Power Headrests
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Recline, Reclining, Upholstered |
| Style | Transitional |
Capron Office Chair
| Dimensions | 28.4 × 22.8 × 35.5 in |
|---|---|
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Casters, Customizable, Fabric, Leather, Metal, Upholstered |
| Style | Contemporary |
Carolina Leather Track Arm Chair
| Weight | 70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 33 × 37 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
Charlie Sectional
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Upholstered |
| Style | Transitional |
Claremont Motion Sofa
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Nailheads, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Reclining, Upholstered |
| Style | Contemporary |
CM Leather Sofa L700150BDPIL
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Upholstered |
| Style | Contemporary, Modern |
Conover Casual Power Reclining Sofa With Power Headrest And Lumbar
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Nailheads, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Reclining, Upholstered |
| Style | Casual |
Corinna Leather Ottoman
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
| Style | Transitional |
CU.2 Chair and Half
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
| Style | Transitional |
Custom Upholstered Barcelona Bonnet Bed
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Storage |
| Style | Contemporary, Transitional |
Custom Upholstered Florence Clipped Corner Bed
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Storage |
| Style | Contemporary, Transitional |
Custom Upholstered Manhattan Rectangular Bed
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Storage |
| Style | Contemporary, Transitional |
Custom Upholstered Princeton Step Rectangular Bed
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Storage |
| Style | Contemporary, Transitional |














