New Traditions Sofa 702950
| Weight | 160 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 93 × 40 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Traditional |
New Traditions Sofa 795670
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Contemporary, Modern |
New Traditions Swivel Glider Chair 003710SG
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Glider, Swivel |
| Style | Transitional |
Norris Floating Ottoman Chaise
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
Norris Sofa
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
Orion Sofa
| Brand | JL Studio |
|---|---|
| Color | Orange |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Ottoman 701600
| Dimensions | 25 × 33 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered |
| Style | Transitional |
Ottoman 797000PC
| Weight | 32 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 33 × 18 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Ottoman P711700BD
| Dimensions | 25 × 33 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Ottoman with Casters
| Dimensions | 36 × 36 × 20 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Owen Sofa
| Brand | JL Studio |
|---|---|
| Color | Orange |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
P7117BD Sectionals
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Blue, Tan, White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |











