P7117BD-Sect Paula Deen Sectional
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual |
P725454BD
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Multicolor, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
P744950BD
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige, Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
P7816BD Sectional
| Dimensions | 107 × 107 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
Paige 21 Queen Sleeper
| Weight | 59.85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 86 × 38 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |



