Today’s Hours Getting Hours
F9 Sectional
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |
F9 Sectional Kaydence
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown, Grey, White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
F9 Sleeper Sofa
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
F9 Sofa
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
F924210SC Swivel Chair
| Weight | 76 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 43 × 38 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Traditional |
F931257 Sofa
| Weight | 170 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 67 × 86 × 38 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Farmhouse Shaker Bench
| Brand | John Thomas Furniture |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
Fern Chair
| Weight | 86 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 33 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Mid-Century, Modern |
Fern Loveseat
| Weight | 119 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 59 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Mid-Century |













