Today’s Hours Getting Hours
Garner Swivel Chair
| Weight | 93 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34.5 × 34 × 31.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Customizable |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Gemini – Capri Silver Power Lift Recliners With Articulating Headrest
| Dimensions | 38 × 31.5 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Grey |
| Features | Fabric, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Transitional |
Gemma 84″ To 95″ Bench By The Inch
| Dimensions | 66 × 72 × 16.75 in |
|---|---|
| Brand | Century Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Geneva Power Recliner
| Weight | 115 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 36 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Geneva Power Rocking Recliner
| Weight | 117 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 36 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Transitional |
Geneva Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner |
| Style | Transitional |
Geneva Rocking Recliner
| Weight | 108 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 36 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |








