Today’s Hours Getting Hours
Sidney 89-inch Sofa
| Dimensions | 38 × 89 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Traditional |
Surfside Chair
| Brand | Universal Furniture |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
| Style | Contemporary |
Tompkins Club Level Sofa w Power
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Multicolor, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Recline, Reclining, Upholstered |
| Style | Contemporary |
Tucker Accent Chair
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
| Style | Transitional |
Walnut Grove Bench
| Dimensions | 17 × 61 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Walnut Grove Side Chair
| Dimensions | 22 × 20 × 33.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Mission |
Walnut Grove Tall Upholstered Arm Chair
| Dimensions | 25.5 × 23 × 38.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Mission |
Walnut Grove Tall Upholstered Side Chair
| Dimensions | 25.5 × 21 × 38.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Mission |
Westside Power High Leg Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Recline |
| Style | Transitional |
Westside Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Recline, Reclining Furniture |
| Style | Transitional |
Wharton Tufted Swivel Chair
| Dimensions | 39 × 35.5 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Nailheads, Swivel, Upholstered, Wood |
| Style | Traditional |







