Paula Deen Chair P023910BD
| Weight | 55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 32 × 39 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Grey, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Traditional |
Paula Deen Fargo Sofa
| Weight | 163 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 100 × 40 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Paula Deen Sectional P7356BD-Sect
| Dimensions | 104 × 127 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Paula Deen Wood Trim Chair P036410BD
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 29 × 36 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Traditional |
Reed Ottoman
| Dimensions | 25 × 31 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Rondell Loveseat
| Dimensions | 41 × 75 × 33 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Traditional |
Rondell Sofa
| Dimensions | 41 × 99 × 33 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Traditional |
Rosalie Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Rosalie Chair with Nails
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Rosalie Loveseat
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |











