Today’s Hours Getting Hours
Lemmitt Table Lamp
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.38 × 15.38 × 14.75 in |
| Color | Blue, Navy |
| Assembly | No Assembly Required |
| Style | Contemporary |
| Features | Glass |
| Shade | Medium |
| Series Features | Navy finished art glass table lamp. Drum hardback shade. 3-way switch. (1) E26 socket, type A bulb recommended – 100 watts max or 23 watts max CFL. |
| Brand | Ashley Furniture |
Dorahton Table Lamp
| Weight | 9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.25 × 16.25 × 18 in |
| Color | Black/Gray, Blue, Teal |
| Assembly | Assembly Required |
| Style | Contemporary |
| Features | Glass |
| Series Features | Teal and gray finished art glass table lamp. Drum hardback shade. 3-way switch. (1) E26 socket, type A bulb recommended – 100 watts max or 23 watts max CFL. |
| Brand | Ashley Furniture |
Deunoro Accent Mirror
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35.5 × 35 × 4.25 in |
| Color | Blue, Metallic |
| Assembly | No Assembly Required |
| Style | Contemporary |
| Features | Glass, Metal |
| Shade | Dark |
| Shape | Round |
| Series Features | Blue Finished Metal Accent Mirror. Flower Design. Keyhole Bracket for Hanging. Due to the finishing process of this product, some variations may occur. |
| Brand | Ashley Furniture |




