Memphis Chair
| Dimensions | 40 × 40 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather |
| Style | Traditional |
Memphis Loveseat
| Dimensions | 40 × 60 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather |
| Style | Traditional |
Memphis Ottoman
| Dimensions | 23 × 30 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather |
| Style | Traditional |
Memphis Sofa
| Dimensions | 40 × 87 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Traditional |
Memphis Sofa
| Dimensions | 40 × 87 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather |
| Style | Traditional |
Mission Stool
| Dimensions | 15 × 19.5 × 26 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Mission |