Mission Upholstered Back Cottage Side Chair
| Dimensions | 22 × 18.5 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Mission |
Monroe Leather Chair
| Dimensions | 38 × 43 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Monroe Leather Loveseat
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Monroe Leather Sofa
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Monterey Storage Ottoman
| Dimensions | 26.5 × 65.5 × 18.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather |
| Style | Traditional |
Nellie Leather Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Casual, Traditional |
Oliver 88-inch Sofa
| Dimensions | 37 × 88 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Black |
| Features | Leather |
| Style | Traditional |
Orchard Street Power Motion Sofa
| Dimensions | 40 × 87 × 39.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power Recline, Recline, Wood |
| Style | Traditional |



