Woodlands Track Arm Motion Sofa
| Dimensions | 42.5 × 85 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power Recline, Recline, Wood |
| Style | Traditional |
Woodlands Track Arm Power Recliner
| Dimensions | 41.5 × 34 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power Recline, Recline, Wood |
| Style | Traditional |
Woodlands Track Arm Wall Recliner
| Dimensions | 42.5 × 34 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power Recline, Recline, Wood |
| Style | Traditional |
Leather Sling Chair
| Brand | Theodore Alexander |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Leather, Nailheads, Wood |
| Style | Mid-Century, Modern |
Christopher 3-Way Lounger
| Brand | Bradington Young |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Leather, Manual Recline, Nailheads |
| Style | Transitional |





