Today’s Hours Getting Hours
Kingman Swivel Glider
| Weight | 70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 34 × 34 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Red |
| Features | Customizable, Glider, Leather, Swivel |
| Style | Casual, Transitional |
Kingsley Power Loveseat
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown, Tan |
| Features | Cupholders, Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Kingsley Power Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Reclining Furniture |
| Style | Transitional |
Kingsley Power Sofa
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown, Tan |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Casual |
Kora Recliner with Nails
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Recline, Reclining Furniture |
| Style | Transitional |
L028210BD Leather Chair
| Weight | 70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 36 × 39 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Metal, Wood |
| Style | Traditional |
L593 Radcliffe Swivel Chair
| Dimensions | 32 × 28.5 × 31.5 in |
|---|---|
| Brand | Wesley Hall |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
L77 Mayer Ottoman
| Dimensions | 18.5 × 24.5 × 19.5 in |
|---|---|
| Brand | Wesley Hall |
| Color | Red |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
L9 Power High Leg Recliner
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown, Tan |
| Features | Customizable, Leather, Power, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary, Modern |
L9 Sectional
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
| Style | Traditional |
L9 Sofa
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Lachlan Cocktail Ottoman
| Dimensions | 24 × 40 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Lackawanna Sectional
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Customizable, Leather, Recline, Reclining Furniture |
| Style | Transitional |
Ladson Leather Chair
| Weight | 86 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 34 × 37 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Customizable |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |













