Today’s Hours Getting Hours
Kenner Power Lift Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power Lift |
| Style | Transitional |
Kenner Power Lift Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Dimensions | 40 × 31 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Leather, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Transitional |
Kenneth Leather Power Recliner
| Dimensions | 42 × 41.5 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Kenneth Leather Power Reclining Sofa
| Dimensions | 42 × 86 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Kent Accent Chair
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
| Style | Transitional |
Kent Leather Chair
| Weight | 66 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 29 × 38 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Customizable |
| Features | Customizable, Leather, Wood |
| Style | Transitional |
Kent Leather Swivel Glider
| Weight | 107 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 29 × 40 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Customizable |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Kent Recliner
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
| Style | Transitional |




