Today’s Hours Getting Hours
Antique Black 16″ Briana Lantern
| Weight | 8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 9 × 18.5 in |
| Color | Antique Black, Black/Gray |
| Assembly | No Assembly Required |
| Style | Contemporary |
| Features | Metal |
| Shade | Dark |
| Shape | Rectangle |
| Series Features | Lantern. Antique black finished metal. Holds up to (4) 3″ pillar handles (candles not included). Due to the finishing process of this product, some variations may occur. |
| Brand | Ashley Furniture |
35″ Belldunn Table Lamp
| Weight | 6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.63 × 12.13 × 12.5 in |
| Color | Antique Pewter Finish, Black/Gray, Metallic |
| Assembly | No Assembly Required |
| Style | Traditional |
| Features | Metal |
| Shade | Dark |
| Series Features | Antique pewter finished metal and black marble buffet lamp. Metal empire shade. On/off switch. (1) E26 socket, type A bulb recommended – 40 watts max or 8 watts max CFL. |
| Brand | Ashley Furniture |









