Today’s Hours Getting Hours
Ava Chair
| Dimensions | 18 × 22.5 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Cream, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Gia Chair
| Dimensions | 18.5 × 20.5 × 32.75 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Cream, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Kirby Side Chair
| Dimensions | 16.5 × 18.75 × 34.5 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Brown, Grey |
| Features | Fabric, Nailheads, Wood |
| Style | Traditional |
Norwalk Chair
| Dimensions | 17.75 × 18.75 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Simone Chair
| Dimensions | 18 × 21.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Upholstered, Wood |
| Style | Traditional |




