Today’s Hours Getting Hours
4256N Silas Loveseat with Nails
| Dimensions | 39 × 63 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Cream, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
5304LNR Salem Leather Chair with Nails
| Dimensions | 39 × 39 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Multicolor, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Nailheads, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Ava Chair
| Dimensions | 18 × 22.5 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Cream, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Bay Bridge Chair
| Weight | 96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 40 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Red |
| Features | Customizable, Leather, Nailheads, Upholstered |
| Style | Traditional |
Bay Bridge Ottoman
| Weight | 36 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 28 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Red |
| Features | Customizable, Leather, Nailheads, Upholstered |
| Style | Traditional |
Beacon Club Chair
| Dimensions | 35 × 33 × 32.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Nailheads, Upholstered, Wood |
| Style | Traditional |
Brooks Sofa with Nails
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multicolored |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Upholstered |
| Style | Casual, Traditional |
Claremont Motion Sofa
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Nailheads, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Reclining, Upholstered |
| Style | Contemporary |
Conover Casual Power Reclining Sofa With Power Headrest And Lumbar
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Nailheads, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Reclining, Upholstered |
| Style | Casual |
Craftmaster Essentials Chair – 028210
| Dimensions | 41 × 36 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Upholstered |
| Style | Transitional |
Custom Round Ottoman
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Storage, Upholstered, Wood |
| Style | Contemporary |
Custom Upholstery Great Room Sofa
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Upholstered |
| Style | Contemporary |
Gia Chair
| Dimensions | 18.5 × 20.5 × 32.75 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Cream, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Heritage Maple Queen Upholstered Panel Bed
| Dimensions | 88 × 64 × 58 in |
|---|---|
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown, Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |












