Today’s Hours Getting Hours
Galvin Chair
| Brand | Wesley Hall |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Leather, Nailheads, Wheels |
| Style | Traditional |
Gia Chair
| Dimensions | 18.5 × 20.5 × 32.75 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Cream, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Walter Swivel Chair
| Dimensions | 35 × 31 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Fabric, Nailheads, Swivel |
| Style | Modern |
28210 Chair
| Weight | 70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 36 × 39 in |
| Brand | Studio C |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Traditional |


