Today’s Hours Getting Hours
Arlo Power Recliner with Power Headrest
| Weight | 162 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 37 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Arlo Power Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Weight | 162 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 37 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Arlo Power Rocking Recliner with Power Headrest
| Weight | 164 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 37 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Transitional |
Davis Power Rocker Recliner with Power Headrest
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Blue, Green |
| Features | Customizable, Power, Power Headrest, Power Recline, Recline, Rocker |
| Style | Casual, Transitional |

