EZ6D00R Double Reclining Loveseat Console
| Dimensions | 40 × 81 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Transitional |
Bernard Leather Power Reclining Loveseat with Console, Power Headrests & Lumbar
| Weight | 288 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 73 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Collection | Bernard |
| Features | Cupholders, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining, Storage |
Plush Leather Power Gliding Recliner with Power Headrest & Lumbar
| Weight | 157 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 44 × 45 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Plush |
| Features | Cupholders, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Plush Leather Power Gliding Recliner with Power Headrest & Lumbar
| Weight | 157 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 44 × 45 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Collection | Plush |
| Features | Cupholders, Leather, Power, Power Headrest |
Plush Tavern Brown Leather Perfect Match Power Gliding Recliner with Power Headrest & Lumbar
| Weight | 161 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 44 × 45 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Plush |
| Features | Cupholders, Leather, Power, Power Headrest |
Refined Hickory Leather Perfect Match Power Swivel Gliding Recliner with Power Headrest & Lumbar
| Weight | 172 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 39 × 44 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Collection | Refined |
| Features | Cupholders, Leather, Power, Power Headrest, Swivel |
Refined Leather Power Swivel Gliding Recliner with Power Headrest & Lumbar
| Weight | 172 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 39 × 44 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Collection | Refined |
| Features | Cupholders, Leather, Power, Power Headrest, Swivel |
