Today’s Hours Getting Hours
Arlo Power Reclining Loveseat with Power Headrests and Lumbar
| Weight | 243 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 60 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Transitional |
Arlo Power Rocking Recliner with Power Headrest
| Weight | 164 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 37 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Transitional |
Arlo Power Rocking Recliner with Power Headrest
| Weight | 164 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 37 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Transitional |
Arlo Power Rocking Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Weight | 164 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 37 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Transitional |
Catalina Power Rocking Recliner with Power Headrest
| Weight | 117 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 33 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Fabric, Power Headrest, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Casual |
Davis Power Rocker Recliner with Power Headrest
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Blue, Green |
| Features | Customizable, Power, Power Headrest, Power Recline, Recline, Rocker |
| Style | Casual, Transitional |
Davis Power Rocking Recliner with Power Headrest
| Weight | 130 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 37 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Yellow |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Traditional |
Devon Power Rocker Reclienr with Power Headrest
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Power, Power Headrest, Power Recline, Rocker |
| Style | Traditional, Transitional |
Devon Power Rocking Recliner with Power Headrest
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Recline, Reclining Furniture, Rocker, USB |
| Style | Traditional, Transitional |
Devon Power Rocking Recliner with Power Headrest
| Weight | 141 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 35 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Power Headrest, Power Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Langston Power Rocking Recliner with Power Headrest
| Weight | 150 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 39 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Traditional |
Luna Power Rocking Recliner & Headrest
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, Rocker |
| Style | Contemporary, Modern |
Mason P2 Rocker Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Beige, Brown, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, Reclining Furniture, Rocker, USB |
| Style | Casual, Transitional |
Mason Power Rocking Recliner with Power Headrest
| Weight | 141 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 40 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Transitional |
Penn Power Rocking Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Weight | 162 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 37 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Transitional |












