Today’s Hours Getting Hours
Arlo Loveseat
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Cupholders, Customizable, Fabric, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Reclining Furniture, Storage, USB |
| Style | Transitional |
Arlo Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests and Lumbar
| Weight | 281 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 76 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Cupholders, Customizable, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Storage, USB |
| Style | Transitional |
Astra Power Reclining Sectional with Power Headrests
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Console, Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Motion, Power Recline, Reclining, Storage, Upholstered, USB |
| Style | Contemporary |
Carter Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests and Lumbar
| Weight | 311 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 77 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Cupholders, Customizable, Power Headrest, Power Lumbar, Storage, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
Carter Power Reclining Sofa with Console and Power Headrests and Lumbar
| Weight | 347 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 88 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Cupholders, Customizable, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Storage, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
Chance Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Cupholders, Leather, Power, Power Headrest, Power Recline, Recline, Reclining Furniture, Storage, USB |
| Style | Transitional |
Clive Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests and Lumbar
| Weight | 315 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 77 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Features | Cupholders, Customizable, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Storage |
| Style | Transitional |
Grant Power Reclining Loveseat With Console & Power Headrest
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Beige, Tan |
| Features | Cupholders, Customizable, Leather, Power, Power Headrest, Power Recline, Storage, USB |
| Style | Transitional |
Henry Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests and Lumbar
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown, Tan |
| Features | Cupholders, Leather, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Storage, USB |
| Style | Transitional |
Mustang Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown, Tan |
| Features | Cupholders, Leather, Power, Power Headrest, Power Recline, Storage, USB |
| Style | Transitional |
Rio Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests
| Weight | 268 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 76 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Cupholders, Customizable, Power Headrest, Power Recline, Storage, USB |
| Style | Transitional |
Score Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests and Lumbar
| Weight | 288 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 74 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Tan |
| Features | Cupholders, Customizable, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Storage, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |










