Today’s Hours Getting Hours
Beau Power Recliner with Power Headrest
| Weight | 159 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 41 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Traditional |
Beau Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests
| Weight | 284 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 78 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Console, Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Traditional |
Beau Power Reclining Loveseat with Power Headrests
| Weight | 271 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 65 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Traditional |
Beau Power Reclining Sofa with Power Headrests
| Weight | 302 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 89 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Traditional |
Chance Power Gliding Recliner with Power Headrest
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Glider, Leather, Power, Power Headrest, Recline, Reclining Furniture, USB |
| Style | Traditional, Transitional |
Claremont Power Leather Zero Gravity Reclining Console
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Upholstered, Zero Gravity |
| Style | Casual, Traditional |
Davis Power Recliner with Power Headrest
| Weight | 128 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 37 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Yellow |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Traditional |
Davis Power Rocking Recliner with Power Headrest
| Weight | 130 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 37 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Yellow |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Traditional |
Devon Power Rocker Reclienr with Power Headrest
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Power, Power Headrest, Power Recline, Rocker |
| Style | Traditional, Transitional |
Devon Power Rocking Recliner with Power Headrest
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Recline, Reclining Furniture, Rocker, USB |
| Style | Traditional, Transitional |
Elliott P2 High Leg Leather Recliner
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Traditional |
Fenwick Power Reclining Sofa
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Traditional |
Gerard Power Lift Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Weight | 169 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 38 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Power Headrest, Power Lift, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Traditional |
Jackson Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests
| Weight | 289 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 78 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Traditional |
Jackson Power Reclining Loveseat with Power Headrests
| Weight | 243 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 66 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Traditional |












