Today’s Hours Getting Hours
Bolton Power Reclining Sofa
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Reclining, Upholstered, USB |
| Style | Casual |
Broadway Power Recliner with Power Headrest
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline, Recline, Reclining Furniture, USB |
| Style | Modern, Transitional |
Broadway Power Reclining Sofa with Power Headrests
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline, Recline, Reclining Furniture, USB |
| Style | Transitional |
Buster Power Recliner with Power Headrest
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Power Recline, Recliner, Reclining Furniture, Upholstered, USB |
| Style | Contemporary |
Cade Power Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline |
| Style | Transitional |
Cade Power Reclining Loveseat with Power Headrests and Lumbar 1183-60PH
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline |
| Style | Transitional |
Cade Power Reclining Loveseat with Power Headrests and Lumbar 1183-64PH
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline |
| Style | Transitional |
Cade Power Reclining Sofa with Power Headrests and Lumbar
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Tan |
| Features | Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Recline, Reclining Furniture, Upholstered, USB |
| Style | Contemporary |
Catalina Power Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Catalina Power Recliner with Power Headrest
| Weight | 115 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 33 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary |
Catalina Power Reclining Sofa
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Casual |
Catalina Power Reclining Sofa with Power Headrests
| Weight | 252 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 84 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary |
Chance Power Gliding Recliner with Power Headrest
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Glider, Leather, Power, Power Headrest, Recline, Reclining Furniture, USB |
| Style | Traditional, Transitional |
Chance Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Cupholders, Leather, Power, Power Headrest, Power Recline, Recline, Reclining Furniture, Storage, USB |
| Style | Transitional |
Chance Power Reclining Loveseat with Power Headrests
| Weight | 232 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 66 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Transitional |












