Today’s Hours Getting Hours
Arlo Power Reclining Loveseat with Power Headrests and Lumbar
| Weight | 243 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 60 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Barnett Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests and Lumbar
| Weight | 303 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 77 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
Clive Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests and Lumbar
| Weight | 325 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 78 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Crew Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests and Lumbar
| Weight | 292 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 79 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
Easton Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests and Lumbar
| Weight | 326 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 73 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Console, Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Modern |
Iris Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests
| Weight | 291 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 78 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
Linden Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests and Lumbar
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Black, Brown |
| Features | Console, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Reclining Furniture, USB, Zero Gravity |
| Style | Casual |
Penn Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests and Lumbar
| Weight | 281 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 76 × 44 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Sawyer Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests and Lumbar
| Weight | 294 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 77 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Navy |
| Features | Console, Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
Score Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests and Lumbar
| Weight | 288 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 74 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
Score Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests and Lumbar
| Weight | 288 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 74 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Console, Cupholders, Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |










