Today’s Hours Getting Hours
Minnie Power Recliner
| Weight | 123 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 34 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Navy |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, USB |
| Style | Traditional |
Minnie Power Recliner with Power Headrest
| Weight | 135 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 34 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Navy |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Traditional |
Sawyer Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrests and Lumbar
| Weight | 294 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 77 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Navy |
| Features | Console, Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
Sawyer Power Reclining Loveseat with Power Headrests and Lumbar
| Weight | 249 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 64 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Navy |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |


