Today’s Hours Getting Hours
Avon Leather Motion Sofa with Power
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Beaufort Power Sofa
| Weight | 243 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 86 × 42 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Tan |
| Features | Fabric, Power, Power Motion, Power Recline, Recliner, Upholstered |
| Style | Contemporary |
Beaufort Power Sofa
| Weight | 243 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 86 × 42 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Tan |
| Features | Fabric, Power, Power Recline, Reclining, Upholstered |
| Style | Contemporary |
Benchmade Motion Reclining Leather Sock Arm Sofa
| Weight | 298 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 86 × 41.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Benchmade Motion Reclining Leather Sock Arm Sofa
| Weight | 298 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 86 × 41.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Brookville Console Love Seat
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Brookville Console Love Seat
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Brookville Power Recliner
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Brookville Power Reclining Sofa
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Cade Power Reclining Sofa with Power Headrests and Lumbar
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Tan |
| Features | Leather, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Recline, Reclining Furniture, Upholstered, USB |
| Style | Contemporary |
Catalina Power Recliner
| Weight | 103 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 33 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Leather, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary |
Catalina Power Recliner
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Catalina Power Recliner with Power Headrest
| Weight | 115 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 33 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary |
Catalina Power Rocking Recliner
| Weight | 105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 33 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Leather, Power Recline, Rocker, USB |
| Style | Contemporary |
Chandler Wallsaver Recliner w/ Hidden Cupholders
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Beige, Tan |
| Features | Cupholders, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Casual |








